Prčice 2007

20. května 2007 v 12:53 | Márty |  Relaxakce
Letošní pochod do Prčic začal už den předem, v pátek 18. května večer. To jsem já, Dana, Denis a Dejv autem vyrazili do města Tábor, odkud vedla jedna z tras pochodu.

Cílem páteční cesty byl autokemp Knížecí rybník, který je od města Tábor vzdálen cca 3 km. Tam jsme dorazili krátce po půl deváté. Začali jsme večeří - Denis si dal sumce, Dejv štiku a já s Danou klasický tatarák s topinkami. Na terase nad rybníkem jsme dobře povečeřeli a šli do dřevěné chatky nocovat. Ačkoliv už je konec května, byla poměrně velká zima a nejinak tomu bylo po celou noc - akumulačky v chatce netopily. Já a Dana jsme měli spacáky, klukům jsme poskytli naše peřiny. Bohužel můj spacák se ukázal jako nevyhovující, uprostřed noci jsem se zmrzlý probudil a marně jsem se pokoušel zapnout kamna. Stejně trpěl i Denis - oba jsme pěkně promrzli. Teplo bylo jen Daně v kvalitním spacáku a prý i Dejvovi - ten si přes horní půlku těla natáhl povlak na peřinu a vypadal jako strašidlo. Ráno jsem uvítal sluneční paprsky! U břehu rybníku sedělo velké množství rybářů a obloha byla bez jediného mráčku jako předzvěst slunného dne.

Po vyklizení chatky jsme autem odjeli na místo srazu s druhou posádkou čítající manžele Grýgerovi, Iva a Petera. Následoval společný přesun auty k autobusovému nádraží - startu pochodu. Tady jsme se převlékli, připravili, zamkli auta a šli se zaregistrovat. Za 20 Kč jsme dostali vstupenku a mapku a mohli se vydat na 30km dlouhou trasu.

Brzy doplním
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama