Estébáci, milicionáři, gauneři...

15. března 2007 v 9:54 | Márty |  Blogy
Poslední dobou začínám mít pocit, že tato země je jednou velkou laboratoří, jejímž cílem je výzkum lidské povahy se zaměřením na to, jakou má český občan nastavenu hladinu tolerance.
Za vlády ČSSD jsem žasl nad mnoha kauzami. Kakaový Kraus, bytová fraška pana Grosse, vydávaný magazín pana Ratha, tučná advokátní odměna od paní Součkové, množství přehmatů pana Kavana, podivné prodeje pozemků ministra zemědělství a mnoho a mnoho dalšího. Dnes na povrch vyplouvají další podivné informace (armádní stíhačky, propojení s podsvětím).
Čekal jsem změnu s vládou ODS. Realita? Pan Čunek vysvětluje velmi podivné okolnosti ohledně peněz na svém účtu hůře než kdysi pan Gross - Topolánek nejedná. Šéf protidrogové policie Komorous se hrdě hlásil k estébákům a k okupaci naší země v roce 1968! To je v mém pohledu jako vlastizrada!!! Přesto pan Langer nejedná. Vedení České Televize je v rukách milicionáře a komunisty - ten samozřejmě po odhalení neodstoupil. Bývalý český premiér byl estébák a nejsem si zcela jist, zda pana Tošovského nekryl i sám Václav Havel. Oba se dnes mohou českým občanům jen smát. Pan Kavan de facto potvrdí korupci v souvislosti s pronájmem švédských stihaček, přesto se obávám, že aféra tzv. vyšumí. Vždyť dle všech indicií se táhne napříč politickým spektrem!
Možná že jsem tady některá fakta uvedl ne zcela přesně, přesto jsem zděšen současným stavem v naší zemi!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama