Thajsko - den odletu z Prahy

19. listopadu 2005 v 7:59 | Márty |  Zápisky z cest
Je sobotní ráno a já se jen velmi nerad probouzím. Ale vstávat se musí a tak jsem za pár minut na nohách. Pomalu vytahuji roletu a jen nevěřícně zírám. Venku je bílo a sníh padá a padá a padá! Tak tomu říkám včasný odjezd za sluníčkem! Jen abychom nezmrzli cestou na letiště. Přeci jen není zimní bunda, šála a rukavice obsahem našich zavazadel.
Včerejší balení byl opravdu zážitek. Nechápu jak se všechny ty věci rozházené po zemi mohly vejít do batohů. Když k tomu přidám i stres, který způsobila ztráta nebo krádež mé peněženky, tak se ani nelze divit, že jsem skoro litoval do čeho jsem se to odvážil. Jinak ještě k té peněžence - čert vem peníze (1000 Kč), ale ta karta! Měl jsem k ní cestovní pojiš'tění (nové stálo 700 Kč), blokace byla pěkně drahá (1900 Kč) a byla to jediná karta použitelná na platby po internetu (s ní jsem platil ubytování na první den v Bangkoku). Ale dost smutnění, před námi jsou neuvěřitelné tři týdny dovolené a to už za to stojí ne?
Už mi moc času nezbývá a tak musím končit. Dnešní odpoledne a večer budeme trávit na moskevském letišti a v neděli brzy ráno...... THAJSKO!
Mějte se tu všichni krásně! Ahoj Martin a Dana
PS: odhaduji, že další záznam v deníku přibude v neděli...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama